Chladicí batoh Weekend blue 24l
Kód: KORKRS9216-TDetailní popis produktu
Pohodlný, elegantní chladicí batoh má objem 24 litrů. Skvělý pro Vaše jídlo a pití nebo dezert, případně kombinaci dle vašeho výběru. Pojme vše, co potřebujete ke snídani, obědu nebo svačině, batoh je ideální pro plechovky a nápoje. Je to velmi praktický pomocník na cesty, výlety a pikniky.
Obsahuje vnější kapsu na zip, kam si můžete dát své osobní věci. Jeho tvar a dvě velmi pohodlné, polstrované rukojeti vám batoh umožní pohodlně nosit na zádech
Vnitřní část je vybavena extra silným termoizolačním materiálem, která uchovává potraviny v lepších podmínkách při přepravě a lépe udržuje teplotu díky vznikajícímu „ledničkovému efektu“ . Tepelná účinnost 12 hodin s použitím chladicích prvků, voděodolná tkanina.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladicí tašky a batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8411398921648 |
| Typ: | Termoizolační (chladicí) batoh |
| Vhodné pro: | Turistiku, pláž, kempování, pikniky |
| Materiál: | Odolný polyester s termoizolační PEVA vrstvou |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 0,592 kg Lehká konstrukce pro snadné nošení |
| Výška: | 39 cm |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Objem: | 24 l |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
