"Fajita" Jing Jang pánev 10x20cm
Kód: KORKLVECOFTD1020Detailní popis produktu
- Litinová oválná pánev alá Jing Jang 10x20cm
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8680215497127 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,85 kg |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 3,3 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Objem: | 0,4 l |
| Nomenklatura: | 392410 |
| Země původu: | Turecko |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
