Twisty - struhadlo na sýr
Kód: KORKA529Detailní popis produktu
Řada kuchyňského nářadí Twisty je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, která je odolná proti korozi, hygienická, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Náčiní je opatřeno očkem pro možnost zavěšení, je vhodné do myčky na nádobí. Praktické struhadlo na sýr má multifunkční využití, je ideální na strouhání tvrdého sýra, zeleniny a jiných potravin. Vyznačuje se jednoduchým, elegantním designem, ergonomická rukojeť padne do ruky a dobře se s ním manipuluje. Jednotlivé produkty z této série je tak možné nakombinovat podle vlastní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607005295 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | - |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
