Twisty - servírovací lžíce
Kód: KORKA510Detailní popis produktu
Řada kuchyňského nářadí Twisty je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli, která je odolná proti korozi, hygienická, nechytá pachy ani chutě a má dlouhou životnost. Náčiní je opatřeno očkem pro možnost zavěšení, je vhodné do myčky na nádobí. Velká servírovací lžíce je multifunkční pomocník do každé domácnosti; vyznačuje se jednoduchým, elegantním designem, rukojeť dobře padne do ruky a dobře se s ní manipuluje. Jednotlivé produkty z této série je tak možné nakombinovat podle vlastní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607005103 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
