Tostkolik - kontaktní gril 1800W
Kód: KORKA328-05Detailní popis produktu
- příkon 1800W
- kontaktní gril
- vhodný pro přípravu různých druhů grilovaného masa, zeleniny, toastů, sendvičů atd.
- spodní i horní grilovací deska - žebrovaná
- grilovací desky opatřeny speciální nepřilnavou povrchovou úpravou
- gril je vybaven odkapávací miskou pro odvádění přebytečného tuku
- termostat umožňuje variabilní nastavení teploty
- vyjímatelné grilovací desky pro snadné čištění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické přístroje |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607328059 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Hloubka: | 18cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
