Tombik - sada nerezových hrnců
Kód: KORKA1800Detailní popis produktu
- hrnec průměr 16 cm, objem 1,8 l
- hrnec průměr 20 cm, objem 3,1 l
- hrnec průměr 24 cm, objem 5,4 l
- kastrol průměr 24 cm, objem 3 l
- pánev průměr 24 cm, objem 2,2 l
- vysoce kvalitní materiál, moderní design, leštěný povrch
- hrubé třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
- skleněné pokličky a ergonomické rukojeti z nerezové oceli
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukční vaření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady nerezových hrnců |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607018004 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
