Tlakový hrnec Tessa 10l
Kód: KORKA153-07Detailní popis produktu
- objem 10 l
- vyroben z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, snadná manipulace
- umožňuje rychlou, šetrnou přípravu pokrmů
- je vybaven třemi pojistkami pro bezpečné použití
- masivní úchyty
- sendvičové dno vhodné pro všechny typy sporáků
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tlakové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607153071 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
