Termoska Viva La Vie - měděná 525ml
Kód: KORKEU-SPO4-COPPERDetailní popis produktu
- objem 525 ml
- materiál (vnitřní plášť a víčko) 18/8 broušená nerez
- materiál (vnější plášť) tvrzený Acrylic - 100% BPA Free
- měděná barva
- nevhodné do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí
- zachová čerstvost a nezatíží životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 842591027383 |
| Barva: | Meděná |
| Hmotnost: | 0,4 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
