Termoska Oasis 600ml šedá
Kód: KORKEU-SBV23-GRAYDetailní popis produktu
- Dvojitý plášť udrží nápoje teplé ( až 12 hodin ) a studené (až 24 hodin)
- 100% těsnící
- 100% hermeticky uzavřená
- Pít můžete pohodlně ze všech stran
- Objem 600 ml
- Není vhodná do mikrovlnné trouby ani mytí v myčce
- Kvalitní broušená nerezová ocel
- 100% BPA Free
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 842591027420 |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 27 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
