Termo hrnek IMPERIAL COFFEE 300ml modrý
Kód: KORKEU-VIC3-BLUEDetailní popis produktu
Teplá kává po cestě do práce nebo oblíbený čaj při jízdě ve vlaku? Žádný problém s termohrnkem Imperial Beverage.
Má šikovné víčko, která jednoduchým pohybem otevřete přesně akorát k napití se. Jeho termoregulační vlastnosti jsou skvělé pro dlouhodobé udržení teplého nebo studeného nápoje.
Rozměry - 11.4 x 7.6 cm (výška x šířka)
Objem - 300ml, Materiál - nerezová ocel/plastové víčko (BPA free)
Vhodný do myčky
Výhody - teplý/studený nápoj udrží po velmi dlouho dobu díky dvojité stěně
Barva - modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 842591009242 |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 0,2 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
