Stolička KYBLÍK, 15,5L dětský zelený
Kód: KORKP1308-GDetailní popis produktu
- rozměry 310 x 310 x 280 mm
- praktický kbelík/sedák
- vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu
- pevná konstrukce
- univerzální použití - ideální do dětského pokoje
- dětský motiv
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové výrobky pro děti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5901098184657 |
| Barva: | zelená |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
