Stojan na litinové nádobí
Kód: KORKLV100022Detailní popis produktu
- Litinový stojan
- Průměr 24 cm, výška 5,5 cm.
- Protiskluzové úprava na spodní části
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998000051 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,54 kg |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 5,5 cm |
| Délka: | 24 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
