Skleněná láhev FLAVOUR IT 480ml modrá s infusérem
Kód: KORKEU-SWG11-BLUEDetailní popis produktu
Čerstvá šťáva z ovoce kdykoli si vzpomenete? Žádný problém s Flavour It.
Díky speciálnímu košíku uvnitř lahve si můžete i kohoutkovou vodu dopřát s chutí čerstvého ovoce raz dva - stačí do něj vložit oblíbené ovoce, zalít vodou a zavřít (klidně i protřepat).
Během chvilky budete mít lahodný nápoj plný vitamínů připravený k pití.
Lahev je vyrobena z tvrzeného skla, takže ji můžete bez obav mýt v myčce.
Objem 480 ml
Barva - modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 842591002410 |
| Barva: | Modrá |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
