Safira - sada lžic
Kód: KORKA2341Detailní popis produktu
- 12 dílná sada lžic velikost 20cm
- vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10Cr-Ni
- vysoká kvalita, atraktivní design
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory a nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607023411 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 0,7 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
