Rendy Plus struhadlo
Kód: KORKA750-01Detailní popis produktu
- čtyřstranné multifunkční struhadlo
- výška 23 cm
- vynikající pro snadné a rychlé strouhání a plátkování
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a odolného plastu
- atraktivní design, protiskluzový podstavec
- vhodné do myčky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Struhadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607750010 |
| Barva: | Nerezová/Černá |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
