Provita Maxi - sada čajových konvic 1,1l / 2,0l
Kód: KORKA105Detailní popis produktu
- nerezový materiál
- třívrstvé dno
- leštěný povrch
- ergonomicky tvarovaná rukojeť z nerezové oceli
- pokličky z tvrzeného skla odolného proti rozbití
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava čaje a kávy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607001051 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 1,1 l/2 l |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
