Perla - nerezový kastrol 3 l
Kód: KORKA1658Detailní popis produktu
- průměr 24 cm, objem 3 l, výška 6,5 cm
- vysoká kvalita, atraktivní design
- třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
- poklička z tvrzeného skla, rukojeti z nerezové oceli
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607016581 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 3 l |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
