Perla - nerezový hrnec 3,5 l
Kód: KORKA1655Detailní popis produktu
- průměr 20 cm, objem 3,5 l, výška 11 cm
- vysoká kvalita, atraktivní design
- třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
- poklička z tvrzeného skla, rukojeti z nerezové oceli
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607016550 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 3,5 l |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Šířka: | 22 m |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
