Perla - nerezová pánev 24 cm
Kód: KORKA1659Detailní popis produktu
- průměr 24 cm, objem 2 l
- vysoká kvalita, atraktivní design
- třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
- rukojeti z nerezové oceli
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607016598 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
