Perla Jr - sada nerezových hrnců
Kód: KORKA1650Detailní popis produktu
- průměr 14 cm, objem 1,0 l
- průměr 16 cm, objem 1,8 l
- průměr 18 cm, objem 2,3 l
- vysoká kvalita, atraktivní design
- poklička z tvrzeného skla, rukojeti z nerezové oceli
- mytí v myčce
- vhodné také pro indukci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady nerezových hrnců |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607016505 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
