Orbit - džezva 4 šálky
Kód: KORKA1208Detailní popis produktu
Moderní džezva je určena pro tradiční přípravu turecké kávy. Má kapacitu 4 šálky, je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, leštěný povrch jí dodává elegatní vzhled. Praktická ergonomicky tvarovaná rukojeť z odolného plastu pro snadnou manipulaci. Lze ji použít na všechny typy sporáku, kromě indukce. Džezva je sice magnetická, ale vzhledem k malému průměru nelze zaručit, že indukční vařič sepne. Z toho důvodu ji pro indukce nedoporučujeme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava čaje a kávy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607012088 |
| Barva: | Nerezová |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
