Orbit - džezva 0,5 l
Kód: KORKA1210Detailní popis produktu
Moderní džezva je určena pro tradiční přípravu turecké kávy. Má objem 0,5 l, je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, leštěný povrch jí dodává elegatní vzhled. Praktická ergonomicky tvarovaná rukojeť z odolného plastu pro snadnou manipulaci. Lze ji použít na všechny typy sporáku, kromě indukce. Džezva je sice magnetická, ale vzhledem k malému průměru nelze zaručit, že indukční vařič sepne. Z toho důvodu ji pro indukce nedoporučujeme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příprava čaje a kávy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607012125 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 0,5 l |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
