Nerezový nahřívač
Kód: KORKLVSTCDetailní popis produktu
Lihový nahřívač/topná jednotka. Umožňuje udržovat pokrmy v teple během servírování. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215507482 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,14 kg |
| Šířka: | 9,3 cm |
| Výška: | 4,8 cm |
| Délka: | 14,9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
