Mega - nerezový kastrol 45 l
Kód: KORKA1951Detailní popis produktu
- průměr 50 cm, objem 45l, výška 23 cm
- Mega série je jedna z nejoblíbenějších mezi zákazníky
- nádobí je určeno speciálně pro využití v hotelích, restauracích, školách, školkách, atd., ale své uplatnění samozřejmě najde také v domácnostech
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch se třemi saténovými pásky
- ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné pro všechny plotýnky kromě indukce
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607019513 |
| Barva: | Nerezová |
| Objem: | 45 l |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Šířka: | 55 cm |
| Výška: | 54 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
