Mega - extra nízký nerezový kastrol 10 l
Kód: KORKA1956Detailní popis produktu
- průměr 36 cm, objem 10 l
- Astra a Mega série je jedna z nejoblíbenějších mezi zákazníky
- nádobí je určeno speciálně pro využití v hotelích, restauracích, školách, školkách, atd., ale své uplatnění samozřejmě najde také v domácnostech
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch se třemi saténovými pásky
- ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné pro všechny plotýnky kromě indukce
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| EAN: | 8691607019568 |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
