Maxima - termoska červená
Kód: KORKA541-01Detailní popis produktu
- objem 1,2 l
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, leštěný povrch
- atraktivní design
- rukojeť a víko z odolného plastu
- snadné čištění
- červená barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Outdorové láhve, tašky, batohy, bento boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8691607541014 |
| Barva: | červená |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Hloubka: | 26 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
