Litinový talíř 26x19 cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVHRC007AS550Detailní popis produktu
Obdelníkový litinový talíř/plotýnka, rozměry talíře 26x19 cm, velikost podstavce 28x39,5 cm. Součástí je dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci s horkým talířem, navíc na něm můžete stylově servírovat jídlo přímo na stůl. Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie. Talíř je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce. Vhodný je také na všechny druhy grilů a do trouby (bez podstavce). Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot. Melaminové nádobky na omáčky nejsou součástí sady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215513681 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,44 kg |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 3,2 cm |
| Délka: | 39,5 cm |
| Objem: | 0,17 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
