Litinový talíř 22x16 cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVHRCHP2216AS212Detailní popis produktu
- Litinový talíř/plotýnka s dřevěným podstavcem
- Rozměry s podstavcem 30,4x17 cm, výška 4,6 cm
- Dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci
- Tloušťka materiálu - dno 2,5mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215515609 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 5,47 kg |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 4,6 cm |
| Délka: | 30,4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
