Litinový talíř 12x19 cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOHP1219T13K4Detailní popis produktu
- Litinový talíř s dřevěným podstavcem
- Rozměry talíře 12x19 cm
- Dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215492191 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Šířka: | 18,8 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 25,4 cm |
| Objem: | 0,23 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
