Litinový servírovací talíř 22x22 cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVHRC016AS552Detailní popis produktu
Praktický litinový talíř/plotýnka, rozměry talíře 22x22 cm. Servírovací podstavec, vyrobený z kvalitního dřeva, je ideální pro snadnou manipulaci s horkým talířem, navíc na něm můžete stylově servírovat jídlo přímo na stůl. Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie. Talíř je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce. Vhodný je také na všechny druhy grilů a do trouby (bez podstavce). Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot. Melaminové nádobky na omáčky nejsou součástí sady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215513957 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,39 kg |
| Šířka: | 30,5 cm |
| Výška: | 3,9 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Objem: | 0,18 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
