Litinový mini hrnec kulatý 9 cm - červený
Kód: KORKLVYTC9KPRDetailní popis produktu
Elegantní červený hrnec v mini velikosti, typ kokotka (z francouzského cocotte, kastrůlek). Průměr hrnce 9 cm, skvělý pro 1 porci pokrmu, je ideální také pro stylové servírování přímo na prostřeném stole. Hrnec se tak stane ozdobou Vaší kuchyně. Litina samotná nabízí velmi vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci se značnou silou materiálu zaručuje vysokou efektivitu při vaření. Vhodný pro všechny druhy sporáků, včetně indukce. Mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu utlumení jasu barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998020912 |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 1,04 kg |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Délka: | 15 cm |
| Objem: | 0,35 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
