Litinový hrnec tajine 27cm - zelený
Kód: KORKLVTJN27K27GDetailní popis produktu
- Hrnec tajine s keramickou pokličkou, průměr 27 cm
- Délka hrnce s úchyty 32,3 cm, výška s poklicí 20 cm
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3,5mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev
- Krásné barevné proveden
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215522799 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Délka: | 32,3 cm |
| Objem: | 2,1 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
