Litinový hrnec nízký kulatý 24cm - tyrkysový
Kód: KORKLVYST24K2SPRTDetailní popis produktu
Kvalitní litinový hrnec by měl být základem každé dobře vybavené kuchyně. Tento kastrol Vám nabídne průměr 24 cm, s výškou 7,5 cm a objemem 2,4 l. Má masivní litinovou pokličku a vysoce odolné smaltování v zářivě tyrkysové barvě. Kastrol se tak stane ozdobou Vaší kuchyně. Litina samotná nabízí velmi vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci se značnou silou materiálu zaručuje vysokou efektivitu při vaření. Kastrol se rychle a rovnoměrně rozehřívá, zároveň však pomalu chladne. To umožňuje dovařovat pokrmy na vypnutém sporáku. Mytí v myčce výrobce nedoporučuje – může snížit jas barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215539575 |
| Barva: | Tyrkysová |
| Hmotnost: | 4,56 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Objem: | 2,47 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
