Litinový hrnec kulatý 28cm - tyrkysový
Kód: KORKLVYTC28K2SPRTDetailní popis produktu
Kvalitní litinový hrnec by měl být základem každé dobře vybavené kuchyně. Tento model z prémiové edice SPRING Vám nabídne kromě úžasné tyrkysové barvy také dokonale univerzální velikost; průměr 28 cm, s výškou 13,5 cm a objemem 6,7 l. Má masivní litinovou pokličku a vysoce odolné smaltování. Hrnec se tak stane ozdobou Vaší kuchyně. Litina samotná nabízí velmi vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci se značnou silou materiálu zaručuje vysokou efektivitu při vaření. Hrnec se rychle a rovnoměrně rozehřívá, zároveň však pomalu chladne. To umožňuje dovařovat pokrmy na vypnutém sporáku. Mytí v myčce výrobce nedoporučuje – může snížit jas barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998020653 |
| Barva: | Tyrkysová |
| Hmotnost: | 7,79 kg |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 13,5 cm |
| Délka: | 36 cm |
| Objem: | 6,71 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
