Litinový hrnec kulatý 24cm - tyrkysový
Kód: KORKLVYTC24K2SPRTDetailní popis produktu
Litinové hrnce jsou robustní, vysoce odolné a mají dlouhou životnost - vydrží Vám i několik generací. Litinové nádobí je odolné proti korozi a připálení, skvěle vede a akumuluje teplo, a tudíž je vaření energeticky úsporné. Kulatý litinový hrnec je vysoce odolný vůči popraskání, oděru a vysokým teplotám. Průměr hrnce je 24 cm, výška 11,5 cm a objem 4,5 l. Hrnec je opatřen nepřilnavým povrchem a poklicí. Vhodný na všechny typy vařičů včetně indukce a do trouby. Díky svému svěžímu barevnému provedení bude ozdobou Vaší kuchyně. Mytí v myčce výrobce nedoporučuje – může snížit jas barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998020202 |
| Barva: | Tyrkysová |
| Hmotnost: | 5,76 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Objem: | 4,49 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
