Litinový hrnec kulatý 20cm - tyrkysový
Kód: KORKLVYTC20K2SPRTDetailní popis produktu
Kvalitní litinový hrnec by měl být základem každé dobře vybavené kuchyně. Tento model z prémiové kolekce SPRING Vám nabídne průměr 20 cm, s výškou 11,5 cm a objemem 2,8 l. Navíc Vás oslní svou krásnou tyrkysovou barvou. Má masivní litinovou pokličku a vysoce odolné smaltování. Hrnec se tak stane ozdobou Vaší kuchyně. Litina samotná nabízí velmi vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci se značnou silou materiálu zaručuje vysokou efektivitu při vaření. Hrnec se rychle a rovnoměrně rozehřívá, zároveň však pomalu chladne. To umožňuje dovařovat pokrmy na vypnutém sporáku. Mytí v myčce výrobce nedoporučuje – může snížit jas barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215539452 |
| Barva: | Tyrkysová |
| Hmotnost: | 4,34 kg |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Objem: | 2,82 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
