Litinový hrnec kulatý (wok) + skl. poklice 30 cm, 6l
Kód: KORKLVYKZ30K3Detailní popis produktu
- Litinový hrnec se skleněnou poklicí, objem 6l
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové hrnce kulaté |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998015888 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Délka: | 36,5 cm |
| Objem: | 6,2 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
