Litinový grilovací rošt 45x25 cm
Kód: KORKLVMNGGRL4525Detailní popis produktu
- Grilovací rošt, rozměry 45x25 cm, výška 2,4 cm
- Dvě silikonové rukojeti
- Tloušťka materiálu - dno 3,5mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pekáče a plotýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215511670 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 5,61 kg |
| Šířka: | 26,9 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Délka: | 52,9 cm |
| Objem: | 3,42 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
