Litinový grilovací press
Kód: KORKLVECOPPRS2121Detailní popis produktu
- Litinový grilovací press
- Rozměry - 21x21 cm
- Litinový press se hodí pro udržení potraviny ve větším kontaktu s pánví a také dodá potravině teplo i z horní strany.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215497103 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Šířka: | 21,1 cm |
| Výška: | 4,5 cm |
| Délka: | 21,1 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
