Litinová servírovací mísa oválná s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOOTV2114K44Detailní popis produktu
- Litinová servírovací mísa oválná
- Rozměry - 21x14x2,5 cm
- Dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci
- Misky na omáčku nejsou součástí
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215497066 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Šířka: | 37 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
