Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 24 cm - červená
Kód: KORKLVYTV24K3NHRDetailní popis produktu
Masivní hluboká litinová pánev s odnímatelnou dřevěnou rukojetí umožňuje použití na sklokeramických, indukčních, elektrických ale i plynových sporácích. Součástí je i praktická skleněná poklice. Litinová pánev se vyznačuje robustní konstrukcí a vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Jedná se o produkt s nepřilnavým povrchem. Má široké možnosti využití, je skvělá pro přípravu příloh a omáček, ale i pro smažení při vysokých teplotách. Můžete na ní také připravovat vajíčka, lívance nebo palačinky. Průměr pánve je 24 cm, výška pánve 8,7 cm, celková výška s poklicí 12,7 cm a objem 2 l. Díky svému elegantnímu barevnému provedení se stane ozdobou Vaší kuchyně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998021681 |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 3,1 kg |
| Šířka: | 25,5 cm |
| Výška: | 12,7 cm |
| Délka: | 50,3 cm |
| Objem: | 2 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
