Litinová pánev na pizzu/palačinky 26cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOYKRP26K4Detailní popis produktu
- Litinová pánev se sníženým okrajem 26cm
- Dřevěný podstavec
- Vhodná na přípravu pizzy, palačinek atd.
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215511892 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,51 kg |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 5,4 cm |
| Délka: | 42,5 cm |
| Objem: | 0,51 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
