Litinová pánev na pizzu/palačinky 20cm
Kód: KORKLVECOYKRP20Detailní popis produktu
- Litinová pánev se sníženým okrajem 20cm
- Vhodná na přípravu pizzy, palačinek atd.
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215511625 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,02 kg |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 31 cm |
| Objem: | 0,2 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
