Litinová pánev 30 cm s výlevkou
Kód: KORKLVECOYTV30Detailní popis produktu
- Litinová pánev 30cm
- Tloušťka materiálu - dno 3mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215521693 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 2,79 kg |
| Šířka: | 34,6 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Délka: | 48,4 cm |
| Objem: | 2,78 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
