Litinová pánev 24cm - červená
Kód: KORKLVYKTV24K0RDetailní popis produktu
Litinová pánev je ideální doplněk k plynovým, elektrickým grilům, ale i ke grilům na dřevěné uhlí. Ploché dno umožňuje použití také na sklokeramických, indukčních, elektrických ale i plynových sporácích. Litinová pánev se vyznačuje robustní konstrukcí a vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Jedná se o produkt s nepřilnavým povrchem. Má široké možnosti využití, je skvělá pro přípravu příloh a omáček, ale i pro smažení při vysokých teplotách. Můžete na ní také připravovat vajíčka, lívance nebo palačinky, popřípadě zapéct pokrmy v troubě. Průměr 24 cm, výška 6 cm, objem 1,9 l, červené barevné provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8682998015802 |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 10,5 cm |
| Délka: | 48 cm |
| Objem: | 1,9 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
