Litinová pánev "ryba" 15x24cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOBT1524T8K4Detailní popis produktu
- Litinová pánev ve tvaru ryby 15x24cm
- Dřevěný servírovací podstavec pro snadnou manipulaci
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215492061 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,61 kg |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Výška: | 4,2 cm |
| Délka: | 35,4 cm |
| Objem: | 0,44 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
