Litinová oboustranná plotýnka 22x30cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVECOHP2230T13K44Detailní popis produktu
Oboustranná litinová grilovací plotýnka s rozměry 22x30cm je praktický multifunkční pomocník. Umožňuje grilování i smažení, na jedné straně má hladký, na druhé straně vroubkovaný povrch. Stačí si jen vybrat. Litina se vyznačuje skvělými vlastnostmi, rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce, samozřejmostí je využití při grilování na otevřeném ohni. Dřevěný podstavec umožňuje snadnou manipulaci s plotýnkou a lze na něm stylově servírovat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pekáče a plotýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215495079 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 5,94 kg |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 11,6 cm |
| Délka: | 38 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
