Litinová miska 14 cm s dřevěným podstavcem
Kód: KORKLVYCK14K44Detailní popis produktu
- Litinová miska 14cm
- Výška 5,4 cm
- Dřevěný podstavec pro snadnou manipulaci
- Tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě (bez podstavce)
- Jednoduché ruční mytí
- Černá barva
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírování a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215497424 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 5,4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
