Litinová mini pánev 16cm
Kód: KORKLVECOYSTV16Detailní popis produktu
Mini litinová pánvička o průměru 16 cm, s výškou 4,4 cm je ideální doplněk k plynovým, elektrickým grilům, ale i ke grilům na dřevěné uhlí. Ploché dno umožňuje použití také na sklokeramických, indukčních, elektrických ale i plynových sporácích. Litinová pánev se vyznačuje vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Jedná se o produkt s nepřilnavým povrchem. Má široké možnosti využití, je skvělá pro přípravu příloh, ale i pro smažení při vysokých teplotách. Můžete na ní také připravovat vajíčka, lívance nebo palačinky, popřípadě zapéct pokrmy v troubě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215492375 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,87 kg |
| Šířka: | 16,9 cm |
| Výška: | 4,4 cm |
| Délka: | 29,5 cm |
| Objem: | 0,39 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
