Litinová grilovací pánev 28x28 cm - zelená
Kód: KORKLVPGT2828K0GDetailní popis produktu
- Grilovací pánev, rozměry 28x28 cm, výška 4,5 cm
- Tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm
- Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
- Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
- Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
- Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
- Dá se využít i k zapékání v troubě
- Jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev
- Krásné barevné provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinové pánve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8680215496298 |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 3,12 kg |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 5,7 cm |
| Délka: | 47,5 cm |
| Objem: | 2,19 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
